Halaman Utama
Carian Nama :
Carian No Tel Pejabat :

Siswa Siswi Koreksional (SISKOR)
PENAUNG
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Penolong Komisioner Penjara(SISKOR) Prof.Dr.Ahmad Tarmizi bin Abd.Karim
Penaung
07-4537900
tarmizi@uthm.edu.my
No.Faks:
07-4536111

 
KOMANDAN
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Penguasa Penjara (SISKOR) Prof.Madya Dr.Mohd Khir bin Mohd Nor
Komandan
07-4537424
khir@uthm.edu.my
No.Faks:
07-4536808

 
TIMBALAN KOMANDAN
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Timbalan Penguasa Penjara (SISKOR) Prof.Madya Dr.Mohd Haziman bin Wan Ibrahim
Timbalan Komandan
07-4564202
haziman@uthm.edu.my
 
AJUTAN
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Ketua Inspektor Penjara (SISKOR) Ts. Mohd Fairuz bin Marian
Ajutan
07-4564153
fairuzm@uthm.edu.my
 
PEGAWAI AKADEMIK
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik


 
PEGAWAI PENTADBIRAN
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Inspektor Penjara (SISKOR) Nor Azwa binti Mohammad
Pegawai Pentadbiran
07-4537481
siskor / azwa
 
PEGAWAI DISIPLIN
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Ketua Inspektor Penjara (SISKOR) Dr.Siti Sarawati binti Johar
Pegawai Disiplin
07-4537940
sarawati
 
PEGAWAI LOGISTIK
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Inspektor Penjara (SISKOR) Zainudin bin Samidun
Pegawai Logistik
07-4537586
zainudins
 
PENYELARAS /PENOLONG PENYELARAS
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Timbalan Penguasa Penjara Saiful bin Mohamad
Penyelaras (Kampus Induk)
014-8338190
saiful-mohamad@prison.gov.my/hot.copy@yahoo.com
Inspektor Penjara Mohd Rizal bin Ramli
Pen.Penyelaras (Kampus Induk)
012-6213260
mohdrizal_85@yahoo.com.my
Timbalan Penguasa Penjara Noor Shafrizal bin Mohd Razali
Penyelaras (Kampus Pagoh)

012-9591488
sharf18932@yahoo.com / ppamuar@prison.gov.my
Inspektor Penjara Muhammad Hafizudin bin Mohd Nasir
Pen. Penyelaras (Kampus Pagoh)

018-3706160
apis90ns@yahoo.com / ppamuar@prison.gov.my
 
KETUA JURULATIH/ JURULATIH
Nama
Jawatan
No Telefon
/ No HP
Email@uthm.edu.my
/ No Bilik
Kpl Penjara Tajul Hisyam bin Mohamed Rashidi
Ketua Jurulatih
017-7733684
011-10314951
tigertajulke@gmail.com
 


© Unit Pengurusan Sistem,
Pejabat Pendaftar, UTHM.